March 2014

Stromečky :))

30. march 2014 at 12:30 | Lywia |  images
Ojá,
včera jsem s mamkou a bráchou byla na nové rozhledně,kterou postavili v lese,pod kterým bydlim ^___^ Ale bože,ta cesta.To bylo něco. Asi hodinu jsme se tam drápali po různých kopcích,prodírali jse křovím a zakopávali o šutry a větve.Nakonec,když už jsme tam,úplně nahoru,dorazli,tak hádejte...Ta rozhledna ještě nebyla otevřená.Hah,super.No a taky.Já jí prostě nemohla vyfotit.Za prvý,protože jsem byla ráda,že vůbec sedim,potom,taky pochybuju,že na tom mym křápu,kterým bych to fotila,bylo vůbec něco vidět a navíc tam bylo hodně lidí.A to jsem si myslela,že tam budeme sami..No,asi jsme jako jediní neměli ten nápad.
Nakonec jsme zjisili,že tam vede krásná cesta.FUCK. Takže my se tam prodízáme vším možným a oni si tam prostě jdou kočárkem po cestě.No,tak zpátky už o bylo v pohodě,ale to by bylo stejně,protože by to bylo z kopce,ale to je jedno.No,tak jsem alespoň vyfotila stromečky :)))
Neděste se,je to pořád focený mobilem.

Představ si nadpis

27. march 2014 at 12:01 | Lywia |  bullshit
Uhh..jak já nerada odcházím ze školy dřív,když mi je blbě.Jo, je to tak.Přijde mi to strašně divný a navíc si myslím,že učitelka si o mě musí mysleat,že simuluju :D Fajn aby jste alespoň věděli o co jde:
Včera mě ve škole začalo *sprostý slovo* bolet břicho.Matiku jsem ještě nějak přežila,ale hudebka už byla moc.Takže jsem šla učitelkou a oda mě pustila domů.Toť vše.Jo,bylo to strašně důležitý :D No a dneska jsem ještě doma,protože jsem mámě řekla,že to nemá cenu a že stejně dneska máme předměty typu pracovky,informatika atd... Ale! rebelsky jsem jí zatajila fyziku...jinak by mě asi doma nenechala :D Tak si tak ležím,popíjím čaje,semtam kouknu do knížky a odeženu kočku a snažím se přijít na způsob jak vám sdělit jednu (dvě) novinku.Tak já to prostě vybalím...
I'm ill :(

Opět užitá sobota :3

23. march 2014 at 12:33 | Lywia |  bullshit
Ahoj.
Omlouvám se,že jsem včera nic nenapsala,ale z kina jsem přijela okolo sedmé a někdy v osm už jsem spala. Nechápu jak mě to mohlo tak utahat. Dobře chápu. Tady je pár důvodů -
1)Vstávala jsem v 6. Ne že by se mi chtělo,prostě jsem nemohla usnout.
2) Od 10 dopoledne,do dvou jsme s Kate lítali po obchodech a hledali nějaký šaty pro mě a sukni pro ni,na slavnostní vyřazování deváťáků. Jak já to nakupování nesnášim.
3) Už od pátku mi záhadně bolela hlava a já myslela že v tom obchoďáku chcípnu.

Postcrossing-Finsko,Německo,Rusko,USA

21. march 2014 at 16:50 | Lywia |  Postcrossing
Ahoj,je tady zase pátek :3 Tak by se hodilo,abych něco napsala.Tentokrát to nebude deníčkovej článek,jako mívám ve zvyku.Ten napíšu až zítra,protože jedu s Kate zase do kina( na Pompeje :3 ) ,takže bych to tam taky zahrnula ^^
Jak už nadmis napovídá,půjde o Postcrossing. Zatím mám celkově 7pohledů a čtyři,co mi přišli jako další,bych vám teď ráda ukázala.
//To jednou chci :3 //

Kusovka 1.2

16. march 2014 at 18:02 | Lywia |  images
Trošku netradiční kusovka,ale...

Já ho sem prostě musela dát :3 Právě jsem dokoukala Bitten a .. :33333
( eh...hraje v Bitten Claye ^^'' )

Tak trochu shrnutí + surprise ^^

14. march 2014 at 21:50 | Lywia |  bullshit
Táákže jak začít? Ok,tak třeba včerejškem. Eh,už nikdy nepůjdu běhat :D Jako to fakt ne. S Kate jsme se domluvili že po škole půjdeme běhat. A myslím,že by jste to opravdu nechtěli vidět :D Prostě..Dva mufloni,co pokaždý když uviděli nějakýho člověka prostě zastavili dělali jakože nic a když nás přešel,zase jsme běželi jak mufloni. To nechceš :D
//Jasně :)) //

A dnešek...Pátek jak má být. Celé první tři hodiny jsme byli na počítačích :3 A měli volno :3 Teda..tu třetí hodinu sme se 'dívali' na nějaký fil o Hitlerovi. Ale hádejte, jak to asi dopadlo :D
Potom jsme psali z němčiny. Fuck.Já na to úplně zapomněla. Ale jakousi záhadou jsem dostala za jedna. Hell Yeah ^^ Potom už jenom literatura a občanka.To bylo v poho.
Nevím,jestli to u vás taky děláte,ale u nás všichni deváťácí chodí na den učitelů(příští pátek) učit děti od 2. do 4.třídy. Naše, 9.A dostala třeťáky(jak já jsem chtěla druháky,abych měla bratra .__.) a já s Terí a Kate je máme na Prvouku. Fakt by mě zajímalo,co vymyslíme protože zrovna probírají části těla a já fakt nevím,co s nima. Navíc Terí,když jsem chtěla vytisknout nějaký obázek Pinokia,aby ho popsali, řekla že je to moc infantilní a že z nich nechtě dělat blbce. To jako fakt? Jsou to třeťáci a Pinokio je na ně moc infantilní? SRSLY?

Tak jo. Tag už jsem natočila.Jenomže... je prostě úžasné ,když po 15ti minutách kecání zjistíš,že se nenahrával zvuk :)) A navíc jsem tam měla mega podbradek,takže to stejně musím natočit znovu :D
Ale když už jsem zadala ten bojový úkol,měla bych sem teda dát i svoji fotku.
Předem upozorňuji,že za poškozené obrazovky neručím.

Bojový úkol - Jak si mě představujete?

9. march 2014 at 20:21 | Lywia |  other
Jsem rozhodnutá,že někdy v tomto týdnu natočím (ano,natočím ) nějaký TAG,pravděpodobně knižní.Z toho vyplývá,že...uvidíte jak vypadáám! (Veřte mi,pak budete raději,že jsem to nevěděli) .
Ale ještě předtím,než to udělám,by mě zajímalo,jak si myslíte,že vypadám? -Huu tohle jsem si plánovala už dlouho :D-
Táákže(jo,napíšu to znova) byla bych ráda,kdyby jste mi do komentů napsali,jak si mě teda představujete.Nejenom vzhled,ale i vše ostatní(povahu etc..)
Možnááá vymyslím i něco pro toho,kdo se tomu nejvíc přiblíží ^____^
Untitled
// Tak snad se toho alespoň někdo zhostí. //

Tag-15 podivných faktů o mně

9. march 2014 at 12:41 | Lywia |  projects / tags
Opět se hlásím s dalším TAGem.Tentokrát už (bohudík) , ne tím řetězovým :D
Tento tag jsem našla u Ronnie a ty otázky jsou docela zajímavé,pravda,některé i podivné,takže ho zkusím ^^

Nice week~

7. march 2014 at 18:29 | Lywia |  bullshit
Já já miluju pátky! Kdo ne,že? Tenhle týden byl skvělej. Nejenom,že jsme neměli chemii a příroďák,jelikož je učitelka nemocná >:D ,nebyl ani telák.To protože je tělocvikářka s nějakou třídou na horách. A ve čtvrtek (Thorsday!) jsme na poslední dvě hodiny (vytvarka) šli do jedné SŠ,ve které jsme byli už asi třikrát..Pořád tam ukazují to samé a myslí si,že nás tam nalákají,ikdyž už mají skoro všichni podané přihlášky. No jo no,stejně bych radši měla tu výtvarku.

Path | via Tumblr

Zjistila jsem,že já se tu finštinu prostě sama nenaučím. Ať zkouším jakoukoliv metodu,prostě to nejde. No,(nezdá se vám,že nějak často používám no?) ale já prostě chci umět další jazyk! Takže už je jasný,že se v září přihlásím na latinu,co nabízí škola,na kterou(doufám) půjdu.
Eh.Chodí tu někdo do dramaťáku? To taky zvažuju,ale fakt nevím. Normálně se divím,co to se mnou,že najednou chci být tak aktivní a mít plno kroužků :D
http://cokgulenadam.tumblr.com/
// Menší pokračování je v C.Č//

Do Kauflandu pro žvýkačky :))))

2. march 2014 at 21:39 | Lywia |  bullshit
Uuu..dneska bylo konečnš zase enku krásně :3 A já musela na doučování.Z matiky.I když to umím.I když asi ani zítra psát nebudeme.ALE! Alespoň jsem se konečně zase dostala do města(eh,jo,bydlim na vesnici) a šla ven s Kate.
Nom,nejdřív sme šli do Kauflandu( asi vás všechny zajímá,co jsme dělali a kde jsme všude byli co? Ale co,stejně to sem napíšu) a tam jsme si koupily...*chvilka napětí* Žvýkačky! 3:))))) jo a Kate si ještě chtěla koupit zapalovač,ale ta ženská jí ho nechtěla prodat,protože jí neni 18.To jako fakt?! No a nakonec jsme skončily u takový kašny,kde má být údajně nějaká keška,kterou už několik dní marně hledáme. A hádejte co..Nenašly jsme :))) Tak jsme potom zalezly k takovýmu parkovišti,kde skoro nikdo neparkuje,ale jsou tam hezký zdi! Jo,zdi :D . Táákže Kačenka vytáhla foťák...Hah,pak asi víte,co následovalo.
Ok,možná chcete,možná nechcete,ale já ty fotky prostě hodím do celýho článku a můžete se kochat.
Blog založen 29.září 2013.
Obrázky jsou z Tumblru či Weheart.it.
Na veškerou grafiku a fotky focené mnou se vztahují autorská práva.